پارچه و پالتو فوتر

پارچه و پالتو فوتر

بهترین جنس ها برای پالتو، پارچه های پشمی و فوتر هستند. این پارچه ها گرما را در خودشان نگه میدارند و به شکل عایق عمل میکنند و باعث میشوند در زمستان سرمای بیرون به بدن منتقل نشود. پارچه های پشمی چروک نمیشوند و دوام زیادی دارند. البته پارچه های پشمی انواع و کیفیت های مختلفی دارند که بستگی به این دارد که پشم چه حیوانی باشد.

پارچه موهر Mohair

پارچه موهر Mohair

همه کسانی که با خیاطی آشنایی دارند به خوبی انواع پارچه را می شناسند. شناخت پارچه های مناسب برای هر فصل در انتخاب پارچه و دوخت لباس تاثیر دارد.

معرفی انواع الیاف و پارچه

معرفی انواع الیاف و پارچه

اسپندکس : اسپندکس پارچه‌ای مصنوعی بوده که خاصیت کششی فوق العاده ای دارد و نسبت به پلاستیک طبیعی محکم تر و با دوام تر است. هنگامی که کشسانی پارچه مد نظر باشد (بخصوص از جهت راحتی) به خوبی میتوان از این پارچه استفاده کرد.

تریکو

تریکو

تریکو در حقیقت بر گرفته از واژه ی انگلیسی tricot  است که به نوع خاصی از بافت حلقوی تاری  یا   warp knitted  گفته می شود. و اگر به معنای واقعی  tricot رجوع کنیم ، متوجه تفاوت آن با تعریف تریکو در ایران خواهیم شد. تعریف تریکو در بازار ایران کاملا متفاوت است و  هنوز تفاوت هایی میان تعاریف وجود دارد.

رنگرزي پارچه ومراحل مختلف آن

رنگرزي پارچه ومراحل مختلف آن

تثبيت يک ماده رنگ دار بر روي سطح اتکاي مورد نظر را «رنگرزي» مي گويند. ماده رنگي ممکن است به سطح جسم، چسبيده و ثابت شود يا آنکه در داخل الياف نفوذ کند.

اتو زدن بر اساس نوع پارچه

اتو زدن بر اساس نوع پارچه

وسایل لازم را تهیه کنید: وقتی اتو را به برق زدید و داغ شد باید همه چیز را آماده کرده باشید، شما به یک میز اتو یا یک سطح صاف و کمی نرم و یک پارچه تمیز برای حفاظت از پارچه‌های ظریف نیاز دارید.

تاریخچه پارچه در ایران و جهان

تاریخچه پارچه در ایران و جهان

تاریخچه پارچه در جهان :
بافندگی از قدیمیترین صنایع دستی بشر به شمار میرود. بشر اولیه از ابتدای شروع زندگی پس از رفع نیاز خوردن و آشامیدن به فکر پوشش خود افتاد تاعلاوه بر پوشیدن بدن در مقابل تغییرات جوی نیز محفوظ بماند.

انواع پارچه فیلتر

انواع پارچه فیلتر

بستر فیلتراسیون می تواند از نوع پارچه های بافته و یا بی بافت باشد. پارچه های بافته معمولا جهت فرآیند ها با نرخ فیلتراسیون و تمیزکاری پایین همانند سیستم های تکانی ( شیکری) و یا جریان معکوس (ریورس ایر) مورد استفاده قرار می گیرند و پارچه های بی بافت در فرآیند های با سرعت فیلتراسیون بالا و قدرت تمیزکاری قوی کاربرد دارند.

مزایای پوشش پارچه ای دیوار نسبت به رنگ و کاغذ دیواری و سایر پوشش های رایج دیوار

مزایای پوشش پارچه ای دیوار نسبت به رنگ و کاغذ دیواری و سایر پوشش های رایج دیوار

امروزه پوشش دیوار یکی از ابزارهای مناسب طراحی داخلی در دست طراحان بوده و دیگر رنگ و یا کاغذ دیواری نمی تواند پاسخگوی نیازهای طراحان برای طراحی های منحصر به فرد باشد.

دراپینگ لباس

دراپینگ لباس

دراپینگ لباس بخش مهمی از طراحی لباس است. فرآیند جایگذاری و سنجاق زدن پارچه به صورت یک طرح سه بعدی بر روی مانکن خیاطی، دراپینگ گفته می شود.

تلفن های تماس

واحد فروش:

۰٣١٣٢١٠٨٤٣١

۰٩١٣۴١١٣۰۵٢

۰۹۱۳۱۰۶۰۱۲۷

واحد حسابداری:

۰٩١٣٣٨٩٩٩١۰

فروشگاه مرکزی

اصفهان، خیابان عبدالرزاق

بازار بزرگ،بازار نیم آور،

سرای حاج کریم