ملحفه ویسکوز فلامنت

فروش عمده ملحفه ویسکوز فلامنت


شما در این بخش انواع مختلف از ملحفه های ویسکوز فلامنت را مشاهده می کنید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت جزییات خرید و فروش عمده ملحفه ویسکوز فلامنت یا ملافه ویسکوز با کارشناسان گروه نساجی کلاهدوزان در تماس باشید


ویسکوز چیست؟ آشنایی با پارچه ویسکوز و نحوه فروش عمده ویسکوز فلامنت


پارچه ویسکوز نرم و سبک وزن است و درصد بالایی از فضای کمد لباس ها و خانه ها را تشکیل می دهد. پارچه ویسکوز از اواخر دهه 1800 مورد استفاده قرار گرفته است. ویسکوز از درختان به دست می آید، اما به اندازه سایر انواع ریون مانند مودال سازگار با محیط زیست نیست، زیرا در فرآیند تولید از مواد شیمیایی استفاده می شود و به همین سبب تولید ویسکوز ارزان است. ملافه ویسکوز یک ملافه مقرون به صرفه و دارای تنوع بالا در طرح است. ویسکوز پارچه ای همه کاره است که برای اقلام لباسی مانند بلوز، لباس و کت و در اطراف خانه در فرش و اثاثه یا لوازم داخلی نیز استفاده می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فروش عمده ملحفه ویسکوز فلامنت با کارشناسان ما تماس بگیرید.


فروش عمده ملحفه ویسکوز فلامنت


فیلامنت یا فلامنت نوعی الیاف با طول نامحدود یا بسیار زیاد هستند، مانند الیاف مصنوعی که می توانند به هر طولی ساخته شوند. از پارچه های فیلامنت یا پارچه های فلامنت در تولیدات ملحفه استفاده می شود. به دلیل داشتن طول بالا در الیاف این پارچه، ملحفه فیلامنت ویسکوز یا به عبارت دیگر ملافه ویسکوز فیلامنت داراری مقاومت بالایی است. برای اتصال به بخش فروش عمده ملحفه ویسکوز فلامنت کافی است تا با ما تماس بگیرید.
استعلام قیمت پخش عمده ملحفه ویسکوز فلامنت
همکاران گرامی میتوانند با ارسال درخواست مشاهده قیمت فروش عمده ملحفه ویسکوز فلامنت، از مشاهده آنلاین قیمت خرید عمده ملحفه ویسکوز فلامنت  بهره ببرند.

هیچ محصولی در دسترس نیست

به گوش باشید! محصولات بیشتری در این قسمت به نمایش درخواهد آمد چرا که در حال اضافه شدن به سایت هستند.