جاجیم الماسی

انواع پارچه های جاجیم الماسی

عمده فروشی جاجیم الماسی

عمده فروشی جاجیم الماسی در گروه نساجی کلاهدوزان به صورت عمده فروشی جاجیم الماسی با تنوع بالا، سرعت بسیار بالا در تحویل و قیمت بسیار مناسب می باشد جهت ثبت سفارش با گروه نساجی کلاهدوزان در تماس باشید


نحوه ثبت سفارش در عمده فروشی جاجیم الماسی

عمده فروشی جاجیم الماسی در گروه نساجی کلاهدوزان با توجه به مقدار سفارش دارای اولویت و تنوع متفاوت می باشد برای استعلام قیمت عمده فروشی جاجیم الماسی و تجربه خریدی بهتر با کارشناسان عمده فروشی جاجیم الماسی ما در تماس باشید.


جدید
جاجیم الماسی ترنج
جاجیم الماسی
جاجیم یک نوع پارچه‌ی سنتی ایرانی است که در تهیه فرش‌ها و بسیاری از منسوجات استفاده می‌شود. طرح‌های پارچه جاجیم بسیار متنوع و زیبا هستند و هر منطقه و شهرستان ایران طرح‌های خاص خود را دارد. به عنوان مثال طرح گلدار شامل گل‌ها و گلدان‌های رنگارنگ است که در سراسر پارچه قرار می‌گیرند. این طرح با رنگ‌های زنده و جذاب تزئین شده است و بسیار محبوب است. در طرح حیوانات، حیواناتی مانند پرنده، مار، گربه و سگ نمایش داده می شود. این طرح‌ها اغلب به صورت خطی و ساده طراحی می‌شوند و زیبایی خاصی دارند. اما یکی از طرح های معروف پاچه جاجیم، طرح الماس است و به پارچه هایی که این طرح را دارا باشند، جاجیم الماسی یا جاجیم الماس گفته می شود.
جدید
جاجیم الماسی ترنج پلاس
پارچه جاجیم الماسی
اگر قصد خرید پارچه جاجیم الماسی را دارید، می‌توانید به روستاها و بازارهای محلی در مناطقی که این هنر رواج دارد، مراجعه کنید. همچنین، در برخی از شهرها و مناطق توریستی، فروشگاه‌ها و مغازه‌هایی وجود دارند که جاجیم‌های الماسی اصل و اورجینال را به فروش می‌رسانند. در زمان خرید، بهتر است از کیفیت نخ استفاده شده، کیفیت بافت و رنگ‌های ثابت جاجیم الماسی اطمینان حاصل کنید تا از خریدی مطمئن و باارزش برخوردار شوید. خرید جاجیم الماسی یک فرصت برای دستیابی به یک اثر هنری سنتی و زیباست که نه تنها به شما اجازه می‌دهد از زیبایی و طراحی منحصر به فرد آن لذت ببرید، بلکه به حفظ این هنر ارزشمند و حمایت از صنعت دستی و سنت‌های فرهنگی ایرانی نیز کمک می‌کند.
جدید
جاجیم الماسی 2 متر عرض ترنج
قیمت جاجیم الماسی
جاجیم الماسی با طرح‌های هندسی، گل‌ها و نقوش سنتی بر روی آن، ظاهری زیبا و خاص دارد. این طرح‌ها با استفاده از رنگ‌های زنده و جذاب بر روی پارچه ترسیم می‌شوند و به هر فضا و دکوراسیونی زیبایی و زندگی می‌بخشند. جاجیم الماسی به صورتی متنوع تولید می‌شود که شامل انواع طرح‌ها و اندازه ها‌ باشد. این انواع تنوع به مشتریان امکان می‌دهد پارچه‌ای را انتخاب کنند که با سلیقه و نیاز خود هماهنگ باشد و بهترین تطابق را داشته باشد.