ماهوت

انواع ماهوت

فروش عمده ماهوت | استعلام قیمت فروش عمده ماهوت

پارچه ماهوت یکی از اساسی ترین پارچه ها در رسته کالای خواب است. این پارچه دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبی است. فروش عمده ماهوت با بهترین قیمت را از گروه نساجی کلاهدوزان با کمترین قیمت و بهترین کیفیت مطالبه نمایید.

استعلام قیمت فروش عمده ماهوت

گروه نساجی کلاهدوزان برای فراهم ردن آسایش مشتریان خود و همکاران گرامی در نظر دارد تا با امکان استعلام قیمت آنلاین فروش عمده پارچه در وقت شما صرفه جیی نماید. تنها کاری که شما نیاز دارید انجام دهید. تماس با بخش فروش عمده پارچه ماهوت، ثبت نام به عنوان همکار در سایت و یا تماس مستقیم با شماره تلفن درج شده در سربرگ است.

در مورد ماهوت و فروش عمده ماهوت بیشتر بدانید

ماهوت، یک نوع پارچه نخی است که در صنعت پوشاک و تولید لباس‌ها استفاده می‌شود. این پارچه به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود، مزایای بسیاری دارد که آن را در صنعت جذاب می‌کند. ماهوت با بافتی لطیف و نرم، به لباس‌ها لمسی ملایم و دلپذیر می‌بخشد. همچنین، این پارچه دارای خاصیت تنفس‌پذیری است که به پوست اجازه می‌دهد تا تنفس کند و احساس راحتی بیشتری به کاربر بدهد. بافت مات و متمایل به جاذبه ماهوت، به لباس‌ها ظاهری خاص و زیبا می‌بخشد. همچنین، این پارچه دارای خاصیت جذب رطوبت است که باعث خشک نگه‌داشتن پوست می‌شود. با توجه به مزایای مذکور، استفاده از ماهوت در تولید لباس‌های مرغوب و مورد علاقه مشتریان بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

جدید
متقال پر گیر یا ماهوت نوین عرض 90
متقال
پارچه متقال که در انگلیسی با نام Fustian Cloth شناخته می شود، یک نوع پارچه سنگین و بافته شده از پنبه می باشد که معمولاً از آن برای تولید پوشاک مردانه استفاده می کنند. در زبان انگلیسی برای اشاره به پارچه متقال، واژه Fustian به کار برده می شو و عموماً برای ساخت بالشتک ها هم استفاده می شده است. متقال پارچه‌ای است با تراکم بالا ولی کم وزن و سبک می باشد و از خود پرز نمی‌دهد، بنابراین برای مصارف تمیز کاری مناسب است. با اینکه متقال از خانواده کرباس است، ولی لطافت بیشتری نسبت به کرباس دارد. متقال محکم و مقاوم است و در تماس با رطوبت و خیسی، استحکام بیشتری خواهد داشت.