چلوار

فروش عمده پارچه چلوار

پارچه چلوار که یکی از پر مصرف ترین پارچه ها در بین طراحان و تولیدکنندگان است. پارچه چلوار داری بافت نرم و خالص ، متوسط و قوی و ضخیم است. مشتریان گرامی که در پی خرید عمده پارچه چلوار هستند میتوانند با استعلام قیمت فروش عمده پارچه چلوار از گروه نساجی کلاهدوزان از به روز ترین قیمت ها و هم چنین  تنوع های پارچه های چلوار بهره مند شوند.

جدید
تترون 2 متر عرض نوین
تترون 2 متر عرض
تترون یکی از پارچه های مصنوعی پار استفاده است که از الیاف فلامنت و پلی استر ویسکوز تولید می‌شود. بر خلاف پارچه های پلی استری که تمام از الیاف پلاستیکی و مصنوعی می باشند، در ساخت پارچه تترون از الیاف طبیعی مانند پنبه، در کنار الیاف مصنوعی استفاده می شود. با توجه به میزان مواد تشکیل دهنده، پارچه تترون به دو صورت تولید و عرضه می گردد:
در حالت اول تترون دارای الیاف طبیعی بیشتری است، به همین دلیل لطافت بیشتری داشته و البته آسیب پذیر تر است.
اما در حالت دوم تترون با درصد بیشتری از الیاف مصنوعی تولید می‌شود. بنابراین به دلیل داشتن درصد کمتری از پلی استر و الیاف مصنوعی، نوع اول از نظر کیفیت و مرغوبیت بهتر است و البته قیمت بالاتری را نیز خواهد داشت.
جدید
چلوار 2 متر عرض تک بافت یزد
چلوار
در زمان‌های اخیر، در حالی که روش‌های سنتی تولید پارچه چلوار همچنان مورد احترام قرار دارند، روش‌های مدرن نیز برای تأمین نیازهای بازار جهانی به کار رفته‌اند. فرآیندهای تولید صنعتی امکان بهره‌وری بیشتر و تولید در مقیاس بزرگتر را فراهم کرده‌اند. به علاوه، رنگ‌های مصنوعی معرفی شده‌اند که باعث افزایش چشم‌گیری در طیف رنگی می‌شود و گزینه‌های بیشتری را برای مشتریان فراهم می‌کند. پارچه چلوار نه تنها در کشور محبوب است، بلکه بازار جهانی آن نیز در حال رشد است. طرح‌های منحصربه‌فرد، کیفیت صنعت دستی و اهمیت فرهنگی آن باعث شده تا این پارچه به یک پارچه مورد تقاضا در سراسر جهان تبدیل شود. این پارچه هنر ویرایش ایران را منعکس می‌کند و مهارت و خلاقیت صنعتگران ایرانی را نشان می‌دهد.
جدید
تترون 3 متر عرض نوین
خرید عمده تترون
پارچه تترون ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی می باشد و به همین دلیل مزیت‌ های هر دو نوع الیاف را در خود دارد. نام تترون برگرفته از کلمه ژاپنی "tetori" بوده که به معنای پلی استر می باشد. این نوع پلی استر در ژاپن کشف شده و با ترکیب نفت با مواد شیمیایی نفتی تولید می شود. تترون پارچه ای مشابه پارچه های دارای بافت طبیعی مانند ابریشم یا پشم می باشد. از آنجایی که بیشتر الیاف تشکیل دهنده تترون مصنوعی هستند،ارزانتر بوده و کار با آن راحت تر است. پارچه تترون همچنین قابلیت تنفس خوبی داشته و پوست را تحریک نمی کند که این دو ویژگی آن را یک انتخاب عالی برای لباس و بافت‌های دیگر می‌کند.