پارچه پرده ای 3 متر عرض رویال کد 36026
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
جدید

پرده ای 3 متر عرض رویال کد 36026

خرید پارچه آستر پرده

خرید پارچه آستر پرده دارای مزایا متعددی است. این مزایا شامل انعطاف‌پذیری طراحی، قابلیت سفارشی‌سازی، کیفیت ساخت بالا، کنترل نور، عایق حرارتی و صوتی، آسانی نگهداری، قیمت مناسب می‌شوند. خرید پارچه آستر پرده انتخابی مناسب است و به شما امکان می‌دهد پرده‌ای با دوام، مقاوم در برابر آسیب و با طرح و رنگ دلخواهتان را داشته باشید.

استعلام قیمت عمده : 09134113052

توضیحات

خرید پارچه آستر پرده

خرید پارچه آستر پرده 3 متر عرض

خرید پارچه آستر پرده می‌تواند به شما مزایای زیادی را ارائه دهد. با خرید پارچه آستر پرده، شما می‌توانید پرده را به دلخواه خود شکل دهید. این امر به شما امکان می‌دهد تا طرح، رنگ و سبکی را که با دکوراسیون داخلی خانه‌تان سازگار است را انتخاب کنید.  با خرید پارچه آستر پرده، می‌توانید اندازه و شکل پرده را به طور دقیق با ابعاد پنجره‌های خود هماهنگ کنید. به این ترتیب، پرده به طور کامل بر روی پنجره قرار می گیرد و کنترل کامل بر ورود نور از بیرون به داخل را دارید. پارچه آستر معمولاً از مواد با کیفیت بالا تهیه می‌شود. این به شما اطمینان می‌دهد که پرده‌ای با دوام و مقاوم در برابر سایش، شستشو و آسیب‌های دیگر خریداری کرده‌اید.

فواید خرید پارچه آستر پرده

پارچه آستر به دلیل ضخامت و وزن خود، توانایی تنظیم نور را دارد. با تنظیم پارچه به صورت مناسب، می‌توانید میزان نور محیط را تنظیم کنید و در صورت نیاز به حریم خصوصی بیشتر، می‌توانید پرده را به طور کامل ببندید. پارچه آستر به دلیل ضخامت و جنسیت خود، قابلیت عایق‌بندی حرارتی و صوتی را دارد. این به معنی کاهش تلفات حرارتی در فصول سرد و کاهش صداهای خارجی می‌باشد. پارچه آستر به طور کلی ضد چروک است و نیاز به کمترین مراقبت ممکن را دارد. برای شستشو نیز معمولاً می‌توانید آن را به صورت ماشینی یا دستی شستشو دهید. در مقایسه با پرده‌های آماده، خرید پارچه آستر پرده به صرفه‌تر است. شما می‌توانید پارچه‌ای با کیفیت و طرح دلخواه خود را خریداری کنید و پرده را به دقت و سلیقه خود طراحی کنید. با توجه به این مزایا، خرید پارچه آستر پرده به عنوان پرده می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. با این حال، در هنگام خرید، به جنس و کیفیت پارچه، اندازه و نحوه نصب پرده نیز توجه کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را به دست آورید.

مشخصات
رویال
chat نظرات (0)