دستمال آشپزخانه ترنج طرح حصیری
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
جدید

دستمال آشپزخانه ترنج طرح حصیری

فروش عمده دستمال آشپزخانه

دستمال آشپزخانه ترنج طرح حصیری، عرض 150 سانتیمتر، جنس پنبه | پلی استر

پنج ویژگی دستمال آشپزخانه که باید هنگام فروش عمده دستمال آشپزخانه گوشزد کرد عبارتند از:

1. امتصاص قوی

2. مقاومت و دوام

3. عدم ترک‌اندازی الیاف

4. سهولت استفاده و ذخیره‌سازی

5. بهداشتی و قابل شستشو بودن

استعلام قیمت عمده : 09134113052

توضیحات

فروش عمده دستمال آشپزخانه

بیشترین تنوع | بهترین قیمت

فروش عمده دستمال آشپزخانه در گروه نساجی کلاهدوزان به صورت برخط می باشد جهت ثبت سفارش با ما در تماس باشید. به منظور دریافت آخرین اخبار و کسب اطلاعات بیشتر کافیست تا با ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت فروش عمده دستمال آشپزخانه

فروش عمده دستمال آشپزخانه در گروه نساجی کلاهدوزان با توجه به مقدار سفارش دارای قیمت متفاوت می باشد برای داشتن بهترین قیمت قبل از خرید و فروش عمده دستمال آشپزخانه و تجربه خریدی بهتر با کارشناسان فروش عمده دستمال آشپزخانه ما در تماس باشید

فروش عمده دستمال آشپزخانه

به طور کلی و به صورت پر کاربرد دو مدل از دستمال آشپزخانه مورد مصرف بیشتری قرار میگیرد. دسته اول که معمولا از قیمت مناسب تری برخوردار است، دستمال آشپزخانه از جنس پنبه پلی استر است. این محصول دارای درصدی از پلی استر و در صدی از پنبه است و در هنگام خرید عمده دستمال آشپزخانه قیمت کمتری دارد. اما اگر میخواهید از نوع جذب بالاتری بهره مند شوید بهتر است است تا در هنگام خرید عمده دستمال آشپزخانه از دستمال های تمام پنبه انتخاب نمایید. در هر مدل از انتخاب شما، کارشناسان گروه نساجی کلاهدوزان آماده ارایه جزییات بیشتر هستند. شمات همکار گرامی میتوانید با درخواست استعلام قیمت فروش عمده دستمال آشپزخانه از نحوه قیمت ها به صورت بروز و آنلاین نیز بهره مند شوید.

پنج ویژگی دستمال آشپزخانه که باید هنگام فروش عمده دستمال آشپزخانه گوشزد کرد عبارتند از:

1. امتصاص قوی: دستمال آشپزخانه باید دارای توانایی بالا در امتصاص آب و مایعات باشد تا بتواند به طور موثر و سریع آب را جذب کند و برای خشک کردن دست‌ها و پاک کردن لکه‌ها و نشتی‌ها در آشپزخانه مناسب باشد.

2. مقاومت و دوام: دستمال آشپزخانه باید مقاوم و قوی باشد تا بتواند مقابل استفاده مکرر و بار سنگین مقاومت کند. دستمال‌های آشپزخانه در حین تمیز کردن با فرسایش، کشش و پاره شدن روبرو می‌شوند، بنابراین باید از مواد با کیفیت بالا تهیه شده و بتوانند استفاده مداوم را تحمل کنند.

3. عدم ترک‌اندازی الیاف: مهم است که دستمال آشپزخانه از الیاف غیر بافته‌شده تشکیل شده باشد که پس از استفاده روی سطوح رستم نگذارد. باید نرم و غیر قابل تفکیک باشد تا تمیز کردن بهینه و بدون هرگونه نقص را تضمین کند.

4. سهولت استفاده و ذخیره‌سازی: بهتر است دستمال آشپزخانه آسان در استفاده و پاره‌کردن باشد، به طوری که بتوان با سهولت یک قطعه را برداشت کرد بدون نیاز به زحمت زیاد. همچنین ترجیح می‌دهیم که دستمال آشپزخانه به درستی بسته بندی شده و قابلیت ذخیره‌سازی مناسب را داشته باشد.

5. بهداشتی و قابل شستشویی: دستمال آشپزخانه باید قابلیت شستشو و استرداد به حالت قبلی را داشته باشد

مشخصات
chat نظرات (0)