تترون 3 متر عرض نوین
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
جدید

تترون 3 متر عرض نوین

خرید عمده تترون

پارچه تترون ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی می باشد و به همین دلیل مزیت‌ های هر دو نوع الیاف را در خود دارد. نام تترون برگرفته از کلمه ژاپنی "tetori" بوده که به معنای پلی استر می باشد. این نوع پلی استر در ژاپن کشف شده و با ترکیب نفت با مواد شیمیایی نفتی تولید می شود. تترون پارچه ای مشابه پارچه های دارای بافت طبیعی مانند ابریشم یا پشم می باشد. از آنجایی که بیشتر الیاف تشکیل دهنده تترون مصنوعی هستند،ارزانتر بوده و کار با آن راحت تر است. پارچه تترون همچنین قابلیت تنفس خوبی داشته و پوست را تحریک نمی کند که این دو ویژگی آن را یک انتخاب عالی برای لباس و بافت‌های دیگر می‌کند.

استعلام قیمت عمده : 09134113052

توضیحات

خرید عمده تترون

خرید عمده تترون 3 متر عرض

یکی از مزیت‌های خرید عمده تترون، بهره مندی از تخفیف به هنگام خرید می باشد. با خرید عمده تترون در حجم های بالا، معمولاً می‌توانید قیمت پایین‌تری را در قبال آن پرداخت کنید. این امر به شما اجازه می‌دهد تا هزینه‌های تولید را کاهش داده و به تبع آن، قیمت فروش محصولات خود را کاهش دهید یا بهره‌وری بیشتری را از تولید خود به دست آورید. با خرید عمده تترون، شما به عنوان خریدار دسترسی به تنوع گسترده‌تری از انواع تترون‌ها و طرح‌ها خواهید داشت. این به شما اجازه می‌دهد تا بهترین تترون‌ها را برای نیازهای خاص خود انتخاب کنید و به راحتی مواد اولیه مورد نیاز برای تولید محصولات خود را تأمین کنید.

خرید عمده تترون و چلوار

 با خرید عمده تترون، شما می‌توانید استقلال بیشتری در تولید و دوخت منسوجات تولیدی از تترون داشته باشید. شما قادر خواهید بود بدون وابستگی به تأمین‌کنندگان محدود، به تولید محصولات خود ادامه دهید. این مزیت از نظر اقتصادی به کسب و کار شما کمک و ریسک های موجود در خرید را کاهش می دهد.با استفاده از تترون‌های سفارشی شده، می‌توانید تفاوت خود را با رقبا بیان کنید و مزیت رقابتی را بدست آورید. با خرید عمده تترون، می‌توانید هدررفت مواد را به حداقل برسانید. به جای خرید تترون به صورت قطعه به قطعه، با خرید عمده می‌توانید آنها را به طور دقیق‌تر برش دهید و هدررفت به هنگام دوخت را به حداقل برسانید. به طور کلی، خرید عمده تترون باعث می‌شود تا هزینه‌ها کاهش یابند، تنوع افزایش یابد و استقلال بیشتری در تأمین مواد اولیه تترون به دست آید.

مشخصات
نوین
chat نظرات (0)