تترون 2 متر عرض نوین
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
جدید

تترون 2 متر عرض نوین

تترون 2 متر عرض

تترون یکی از پارچه های مصنوعی پار استفاده است که از الیاف فلامنت و پلی استر ویسکوز تولید می‌شود. بر خلاف پارچه های پلی استری که تمام از الیاف پلاستیکی و مصنوعی می باشند، در ساخت پارچه تترون از الیاف طبیعی مانند پنبه، در کنار الیاف مصنوعی استفاده می شود. با توجه به میزان مواد تشکیل دهنده، پارچه تترون به دو صورت تولید و عرضه می گردد:

در حالت اول تترون دارای الیاف طبیعی بیشتری است، به همین دلیل لطافت بیشتری داشته و البته آسیب پذیر تر است.

اما در حالت دوم تترون با درصد بیشتری از الیاف مصنوعی تولید می‌شود. بنابراین به دلیل داشتن درصد کمتری از پلی استر و الیاف مصنوعی، نوع اول از نظر کیفیت و مرغوبیت بهتر است و البته قیمت بالاتری را نیز خواهد داشت.

استعلام قیمت عمده : 09134113052

توضیحات

تترون 2 متر عرض

پارچه تترون 2 متر عرض

تترون یک نوع پارچه است که در صنعت مد و پوشاک بسیار محبوب است. این پارچه بافتی نازک و لطیف است که بیشتر از الیاف مصنوعی ساخته شده و معمولاً از پلی‌استر، نایلون و ریون ساخته می‌شود. پارچه تترون به دلیل ویژگی‌های خاص خود مورد توجه طراحان مد و خریداران قرار می‌گیرد. یکی از ویژگی‌های بارز پارچه تترون، براقیت و درخشش آن است. الیافی که در تشکیل تترون 2 متر عرض استفاده می‌شوند، به واسطه تراکم و لطافت خود به خوبی نور را از خود بازتاب می‌دهند. این ویژگی باعث می‌شود تا لباس‌های ساخته شده از تترون 2 متر عرض، درخشش و جذابیت بیشتری داشته باشند و در مواقع خاصی مانند جشن‌ها، مراسمات رسمی و شب‌های مهمانی بسیار مورد توجه قرار بگیرند.

فروش عمده تترون 2 متر عرض

پارچه تترون از لحاظ سبک و راحتی هم بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. بافتی نازک و تراکم پذیر، به لباس‌های سبک و روانی تبدیل می‌شود که در تابستان و فصل‌های گرم سال بسیار مناسب است. همچنین، این پارچه به خوبی تنفس می‌کند و میزان تعرق را کاهش می‌دهد، بنابراین لباس‌های ساخته شده از تترون 2 متر عرض مناسب برای فعالیت‌های ورزشی و تمرینات بدنی نیز هستند. تترون از نظر مراقبت و شست‌وشو نیز بسیار مناسب است. این پارچه به خوبی قابل شست‌وشو است و در مقابل لکه‌ها و آلودگی‌ها مقاوم است. علاوه بر این، تترون 2 متر عرض نیاز به اتو کردن ندارد و بعد از شستشو به سرعت خشک می‌شود. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند تا لباس‌های تترون برای استفاده روزمره و همچنین در سفرهای کوتاه مدت بسیار مناسب باشند.

مشخصات
نوین
chat نظرات (0)